Pytania i odpowiedzi

Wybierając odpowiednio termin i zwrot samochodu, oraz model. Realizując proces rezerwacji w ostatnim kroku będzie wybór formy płatności. Rekomendujemy zapłatę kartą. Więcej informacji o rozliczeniach znajdziesz na stronie PŁATNOŚCI. Rezerwacje uznaje się za potwierdzoną w momencie zapłaty zaliczki określonej w systemie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji całą dobę 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że zadzwonisz na nasze numery alarmowe. To my również kontaktujemy się z firmą ubezpieczeniową w przypadku kolizji. Wszystko odbywa się w języku polskim.

Kilka dni przed odbiorem samochodu, otrzymasz z Bel Viaggio film instruktażowy oraz lokalizację GPS gdzie znajdziesz samochód. Auto wyposażone jest w system zdalnego zamykania i otwierania. Taki jak w popularnych systemach carsharing. Dlatego samochód, możesz odebrać np z lotniska lub innego miejsca o dowolnej porze. Będąc przy aucie, zadzwoń do nas, otworzymy go zdalnie. Kluczyki i kopię dokumentów znajdziesz w środku. Auto jest gotowe do jazdy. W systemie którego używamy, mamy podgląd na parametry mechaniczne i elektroniczne w aucie. Dlatego wiemy czy silnik i jego podzespoły działają prawidłowo. W przypadku awarii możemy też natychmiast zareagować.

Najczęstszym miejscem odbioru jest parking przy centrum handlowym lotniska Orio Center. Dokładną lokalizację wskażemy Wam kilka chwil przed odbiorem. Z reguły jest to około 15 min spacerem od terminala. Po rezerwacji otrzymujecie numer telefonu do pracownika Bel Viaggio dostępnego 24h na dobę.

Samochód otrzymujesz z pełnym bakiem paliwa i należy zwrócić z takim samym stanem.

Wymagane jest prawo jazdy potwierdzające uprawnienia do kierowania samochodem

Samochody ubezpieczone są w PZU w zakresie OC, AC, NNW

Oczywiście tak - warunkiem jest dopisanie osoby do umowy - potrzebne będą skany prawa jazdy dodatkowego kierowcy.

Tak. Należy o tym fakcie poinformować nas nie później niż dzień przed końcem wskazanego w umowie okresu najmu. Warunkiem przedłużenia jest dostępność danego auta oraz dokonanie opłaty za dodatkowy okres najmu.

samochody typu standard oraz cabrio - 200 euro samochody typu L większe - 300 euro kaucja jest płatna przelewem wraz z kwotą dopłaty na kilka dni przed terminem wynajmu.

Kaucja jest naszym zabezpieczeniem szkód z Twojej winy do jej wysokości czyli 200-300 euro. A przede wszystkim, jakby zostało zwrócone auto nie zatankowane (zasada jest pełny do pełnego) albo w złym stanie czystości. Dajemy sobie do 7 dni na potwierdzenie tych rzeczy, Jako, że odbierasz i zwracasz samochód zdalnie nie mamy możliwości potwierdzić tego natychmiast. Robimy to przez film lub zdjęcia który do nas wysyłasz.

Pamiętaj, że lecąc z dzieckiem linie lotnicze pozwalają bezpłatnie zabrać na pokład fotelik i wózek. Dlatego jeśli zależy Ci na swoim sprzęcie, po prostu zabierz go ze sobą. W ofercie wynajmu samochodu - fotelik jest opcją płatną - 15 euro/szt - przed zaznaczeniem tej opcji należy skontaktować się pod podany numer telefonu

Wszystkie aktualne dokumenty do pobrania znajdziesz na dole każdej strony w dziale "dokumenty do pobrania"

Samochód wyposażony jest w opony całoroczne lub zimowe. Dodatkowo w bagażniku znajdziesz łańcuchy śnieżne.

Wypożyczając nasze samochody opieramy się na zaufaniu do naszych Klientów. Dlatego odbierając samochód potwierdź materiałem wideo, zdjęciami jego stan. Jeśli zauważysz niepokojące rzeczy tj brudne wnętrze, okruchy na podłodze, wgniecenia, zarysowania - koniecznie zgłoś to pracownikowi Bel Viaggio Bel Viaggio dopełnia wszelkich starań, żeby dbać o nasze samochody, ich jakość i stan. Tego też oczekuje od Ciebie. Wierzymy, że zwrócisz samochód w takim stanie w jakim go odbierasz.

KODY RABATOWE OBOWIĄZUJĄ W OKRESIE WSKAZANYM W DANYM KUPONIE - czyli np. rabat ZIMA obniża cenę bazową o 20% w okresie wynajmu do 31.03.2024 - po tym okresie obowiązuje cena systemowa. O kolejnych promocjach będziemy informować na bieżąco.

Ważność praw jazdy we Włoszech regulują przepisy unijne dla wszystkich krajów UE i przepisy Konwencji Wiedeńskiej dla pozostałych krajów. Posiadacze innego niż wymienione w wyżej opisanych dyrektywach, winni przedstawić międzynarodowe prawo jazdy.

Nie ma limitu kilometrów.

Należy zabezpieczyć pojazd. Użytkownik auta jest zobowiązany do jak najszybszego skontaktowania się z wynajmującym oraz wezwania policji na miejsce zdarzenia.

Polisa i ubezpieczenie samochodu ma w pakiecie Assistance. Tak przysługuje samochód zastępczy, natomiast z doświadczenia wiemy, że zdecydowana większość wypożyczalni we współpracy z PZU wymaga posiadania karty kredytowej. Jeśli jest dostępny samochód w wybranym terminie z oferty Bel Viaggio - otrzymasz takie auto w ramach swojej umowy. Rekomendujemy jednak, aby posiadać kartę kredytową podczas podróżowania.

W samochodach Fiat 500 Standard i Cabrio dokumenty i polisę znajdziesz w ukrytym schowku. Znajduje się on od strony pasażera, we wnęce na górze. Jeśli masz problem ze znalezieniem zadzwoń pod numer +48 570 571 897 Film instruktażowy znajdziesz też poniżej pod listą pytań i odpowiedzi.

Aktualne promocje!